| Názov: | Neutrik NBNC75BFG7 zástrčka BNC |
|---|---|
| Výrobca: | Neutrik |
| Id tovaru / Kód: | 114876 / ZŁ-NBNC75BFG7 |
| Množstvo na sklade: | 0 pcs. |
| Iné označenie výrobku: | Neutrik NBNC75BFG7 BNC plug, Neutrik NBNC75BFG7, NBNC75BFG7 |
| Správca výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
Neutrik NBNC75BFG7
The rearTWIST HD BNC cable connector offers a true 75 Ω design and is perfectly suitable for HD applications.
• Suitable cables:
• Crimp size:
- Pin: 1.6 mm (square)
- Shield: 5.0 mm (hex)
Features:
• True 75 Ω design meets the stringent HDTV / DVD requirements