| Názov: | Adam Hall Cables K3 IPP 0300 V |
|---|---|
| Výrobca: | Adam Hall |
| Id tovaru / Kód: | 185051 / AHALL-K3IPP0300V |
| Množstvo na sklade: | 0 pcs. |
| Iné označenie výrobku: | Adam Hall Cables K3 IPP 0300 V Vintage Instrument Cable 6.3 mm Jack mono 3 m, Adam Hall K3IPP0300V, K3IPP0300V |
| Správca výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
Adam Hall Cables K3 IPP 0300 V
Specifications:
• Product type: Pre-assembled Cables
• Type: instrument cables
• Cable Length: 3 m
• Color: blue
• Cable diameter: 6 mm
• AWG: 24
• Number of internal conductors: 1
• Center conductor cross section: 0.22 mm²
• Center conductor material: Copper OFC
• Surge Impedance: 85 ohm/km
• Capacitance: 122 pF/m
• Connector 1: 6.3 mm jack
• Gender of connector 1: male
• Poles of connector 1: 2
• Manufacturer of connector 1: Adam Hall
• Connector 2: 6.3 mm jack