| Názov: | Hicon HI-J63MA05 |
|---|---|
| Výrobca: | Hicon |
| Id tovaru / Kód: | 178565 / ZŁ-HI-J63MA05 |
| Množstvo na sklade: | 0 pcs. |
| Správca výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
Hicon HI-J63MA05
• Model: Jack 6.3mm
• Type: Audio, male, angled
• Material: Metal
• Number of connections: 2
• Connection type: Solder
• Connector shell: Nickel-plated, gold-plated tip
• Application: Cable
• Minimum cable diameter: 4mm
• Maximum cable diameter: 6.4mm