| Názov: | Soundsation GO-SOUND 12A |
|---|---|
| Výrobca: | Soundsation |
| Id tovaru / Kód: | 165903 / SOUNDSAT-GO-SOUND-12A |
| Množstvo na sklade: | 0 pcs. |
| Iné označenie výrobku: | Soundsation GO-SOUND 12A active speaker 880W, Soundsation GO-SOUND-12A, Soundsation GO SOUND 12A, Soundsation GOSOUND12A, GO-SOUND-12A, GO SOUND 12A, GOSOUND12A |
| Správca výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
Soundsation GO-SOUND 12A
Specifications:
• 2-Way Active Speaker
• Sturdy polypropylene enclosure yet compact and lightweight
• 880 Watt class AB power amplifier
• 12" woofer with 1.35" compression driver
• XLR line output
• Mic/line switch, volume and equalizer (Hi and Low) controls
• 36 mm standard pole mount
• 2 side handles and 1 on top for convenient carrying
• Speaker Dimension (WxHxD): 375 x 588 x 320 mm
• Weight: 12,2 Kg
| Technická špecifikácia: | |
|---|---|
| Veľkosť reproduktora | 12 " |
| dizajn | Obojsmerný |
| Energie | 880 W |
| Frekvenčná odpoveď od | 68 Hz |
| Frekvenčná odpoveď na | 19 kHz |
| Hladina akustického tlaku (max SPL) | 112 dB |
| Uhol difúzie | 90° x 60° |
| DSP | nie |
| Crossover | nie |
| Bluetooth | nie |
| USB/Mp3 | nie |
| Závažia | 12.2 kilogram |
| rozmery | 375 x 588 x 320 mm |