e-mail: ics@musicsquare.sk

Otváracia doba
Pondelok - Piatok 9:30 - 18:00
Sobota 9:30 - 14:00

Registrácia nového užívateľa

Vaše údaje budú dostupné len pre správcu webových stránok. Zaručujeme, že informácie umiestnené v našej databáze nebudú odovzdané tretím osobám a neposlúžia na narušenie Vášho súkromia.

Na využívanie účtu je nevyhnutné uvedenie aktuálnej e-mailovej adresy. Na túto adresu sú zasielané informácie o postupe realizácie objednávok.Údaje profilu (prednastavené údaje kupujúceho)
/

 


 


Prehlásenie

  Prehlasujem, že som sa zoznámil/a s obchodnými podmienkami nákupov obchodu musicsquare.sk Muzyczny.pl a súhlasím s nimi. *


  Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov M. Ostrowski Sp. J. so sídlom vo Wrocławi, zhodne so zákonom zo dňa 29. augusta 1997 o ochrane osobných údajov (Zb. z. č. 133, pol. 883). Prehlasujem, že som bol informovaný/á, že uvedenie mojich osobných údajov má dobrovoľný charakter, a že mám právo do nich nazerať a možnosť ich opravovať. *


  Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov, predovšetkým mena, priezviska, adresy bydliska, adresy elektronickej pošty za účelom zasielania marketingových ponúk M.Ostrowski Sp. J. so sídlom vo Wrocławi al. Armii Krajowej 5.
Pozor!
* Polia označené hviezdičkou sú povinné.